Propilkki 2 2014

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Propilkki 2 2014

Postitamine  MarkoX on Reede Okt 17, 2014 12:26 pm

Täna turna! 6 x 30 min

Algus 19.00

Pohjalampi      313 kõik liigid
Hossa             313 kõik liigid
Iso-Ruuhi        113 kõik liigid
Linlonlahti        113 kõik liigid
Vuontele          313 kõik liigid st 2
Vuolasniva       113 kõik normal

1. Marko (A) BoB 62
 2. Kalvi BoB 48
 3. Uudo (A) BoB 38
 4. Koogu (C) BoB 38
 5. Kaisa BoB 37
 6. aramis rum(A) X-Factor 37
 7. yes 35
 8. Arx7 (C) X-Factor 32
 9. jyrka2 X-Factor 28
10. Jyri BoB 24
11. Choppy 24
12. Valts BoB 21
13. Silver BoB 17
14. Antti BoB 17
15. anneli 12
16. saldion 10
17. Nope X-Factor  9
18. Kaija  3


Viimati muutis seda MarkoX (Reede Nov 07, 2014 10:56 pm). Kokku muudetud 1 kord

Tagasi üles Go down

Turniir 18.10

Postitamine  MarkoX on Laup Okt 18, 2014 11:16 am

Täna turna! 6 x 30 min

Algus 18.00

Kivijoki            313 kõik liigid st 2
Korpipuro        313 kõik liigid
Lehmilampi      313 kõik liigid
Pieni Särkinen  313 kõik liigid
Taivalampi        313 kõik liigid st 1
Telkänlampi      313 normal

1. Marko (A) BoB 59
 2. Koogu (C) BoB 53
 3. Priit BoB 52
 4. Arx7 (C) X-Factor 45
 5. Kaisa BoB 44
 6. Kalvi BoB 43
 7. Uudo (A) BoB 32
 8. yes 30
 9. Jyri BoB 30
10. Kalanaiseke BoB 22
11. Timppa BoB 20
12. Valts BoB 19
13. jyrka2 X-Factor 17
14. Antti BoB 17
15. nepali X-Factor  8
16. anneli 0
17. Nope X-Factor 0


Viimati muutis seda MarkoX (Reede Nov 07, 2014 10:55 pm). Kokku muudetud 1 kord

Tagasi üles Go down

Turniir 24.10

Postitamine  MarkoX on Reede Okt 24, 2014 10:02 am

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00

Viitalampi        113 kõik liigid tük
Rautupuro       313 normal
Jormualahti     313 enim liike st 2
Iso-Söimi        113 normal
Kivijoki           333 kõik liigid st 2
Haukilahti       323 kõik liigid

 1. Marko (A) BoB 46
 2. Kaisa BoB 46
 3. Arx7 (C) X-Factor 41
 4. Meelis BoB 40
 5. TALTER  37
 6. Kalvi BoB 36
 7. Koogu (C) BoB 33
 8. Kalanaiseke BoB 32
 9. ISAENN X-Factor 28
10. Uudo (A) BoB 27
11. Valts BoB 24
12. nepali X-Factor 24
13. Nope X-Factor 21
14. aramis rum(A) X-Factor 19
15. Antti BoB 19
16. Choppy 18
17. Jyri BoB 13
18. omel X-Factor 10
17. tarmo 0
18. jyrka2  X-Factor 0
19. Silver BoB 0


Viimati muutis seda MarkoX (Reede Nov 07, 2014 10:55 pm). Kokku muudetud 2 korda

Tagasi üles Go down

Turniir 25.10

Postitamine  MarkoX on Laup Okt 25, 2014 10:12 am

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00

Vuontele           113 kõik liigid st 2
Metsälampi       313 kõik liigid
Kolmisoppi        113 kõik liigid tük
Siikakoski         313 normal
Linlonlahti        313 kõik liigid
Meri                313 ainult kiisk

1. Kaisa BoB 69
 2. Koogu (C) BoB 57
 3. Meelis BoB 51
 4. Kalvi BoB 43
 5. Marko (A) BoB 41
 6. Arx7 (C) X-Factor 41
 7. Uudo (A) BoB 34
 8. Jyri BoB 31
 9. Antti BoB 31
10. ISAENN X-Factor 26
11. jyrka2 X-Factor 21
12. Kalanaiseke BoB 14
13. ihis X-Factor 12
14. aramis rum(A) X-Factor  10
15. Nope X-Factor  7
16. anneli  3
17. Valts BoB          1
18. Taimz  1
19. Choppy  1
20. vulkin  0
21. tarmo  0
22. ErkoZ                   0


Viimati muutis seda MarkoX (Reede Nov 07, 2014 10:55 pm). Kokku muudetud 2 korda

Tagasi üles Go down

Turniir 7.11

Postitamine  MarkoX on Reede Nov 07, 2014 1:05 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00

Mäntylahti                   113 kõik liigid
Koivusaaren matalikko 323 kõik liigid
Pieni Särkinen             323 kõik liigid
Rautupuro                   113 normal
Linlonlahti                   113 kõik liigid
Iso-Ruuhijärvi              113 kõik liigid

1. Marko (A) BoB 58
2. Kaisa BoB 46
3. Jyri BoB 39
4. omel X-Factor 33
5. Meelis BoB 33
6. aramis rum(A) X-Factor 33
7. Valts BoB 32
8. nepali X-Factor 30
9. Uudo (A) BoB 25
10. Kalvi BoB 25
11. Antti BoB 25
12. Choppy 24
13. jyrka2 X-Factor 21
14. ISAENN X-Factor 21
15. Kalanaiseke BoB 18
16. Koogu (C) BoB 11
17. Taimz 9
18. Arx7 (C) X-Factor 5
19. Nope X-Factor 4

Tagasi üles Go down

Turniir 11.11

Postitamine  MarkoX on Teis Nov 11, 2014 3:30 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00

Lehmilampi                313 ainult ahven
Pitkälampi                 213 kõik liigid
Hossalaislammet        123 kõik liigid
Iso-Söimi                  213 normal
Haapolahti                 243 ainult luts
Mustalampi                313 normal

1. Uudo (A) BoB 51
2. Valts BoB 50
3. Koogu (C) BoB 45
4. Jyri BoB 44
5. Marko (A) BoB 43
6. Meelis BoB 38
7. Priit BoB 34
8. Antti BoB 26
9. aramis rum(A) X-Factor 23
10. anneli 23
11. KaisaBoB 20
12. Kalvi BoB 17
13. Arx7 (C) X-Factor 17
14. jyrka2 X-Factor 16
15. omel X-Factor 15
16. stall X-Factor 11
17. yes 6
18. Choppy 5
19. nuuskur 4
20. nepali X-Factor 4
21. Moosekant 0
22. ISAENN X-Factor 0
23. Zigmund 0

Tagasi üles Go down

Turniir 15.11

Postitamine  MarkoX on Laup Nov 15, 2014 11:58 am

Täna turna!
8 x 30 min


Vuolasniva     113 normal
Metsälampi    313 kõik liigid
Haapolahti     313 kõik liigid
Meri              113 kõik liigid
Pohjalampi    113 kõik liigid
Lahnalammet 313 kõik liigid
Surrinlampi   313 kõik liigid
Särkijärvi      213 kõik liigid

 1. Kaisa BoB         69
 2. Koogu (C) BoB 66
3. Uudo (A) BoB 66
 4. Meelis BoB         61
 5. Silver BoB     60
 6. Antti BoB         60
 7. TALTER X-factor 55
 8. Marko (A) BoB 55
 9. aramis rum(A) X-Factor  53
10. Kalvi BoB         45
11. Batu        31
12. Jyri BoB        20
13. Jyrka 2 X-Factor   4
14.nepali X-Factor 3
15.Anneli                   2

Tagasi üles Go down

Turniir 26.11

Postitamine  MarkoX on Kolm Nov 26, 2014 4:20 pm

Täna turna!
5 x 30 min

Algus 19.00

Linlonlahti          113 kõik liigid
Metsälampi        313 kõik liigid
Telkänlampi       313 normal
Iso-Ruuhijärvi    113 kõik liigid
Siikakoski         313 normal


1. TALTER X-factor 54
2. omel X-Factor 44
3. Meelis BoB 40
4. ISAENN X-Factor 33
5. Marko (A) BoB 32
6. Kalanaiseke BoB 32
7. Kaisa BoB 29
8. Kalvi BoB 24
9. ihis X-Factor 24
10. Uudo (A) BoB 21
11. Roy 17
12. Arx7 (C) X-Factor 15
13. aramis rum(A) X-Factor 14
14. winston 14
15. Valts BoB 12
16. jyrka2 X-Factor 5
17. anneli 0

Tagasi üles Go down

Turniir 28.11

Postitamine  MarkoX on Reede Nov 28, 2014 4:37 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00

Pieni Särkinen              323    kõik liigid
Surrinlampi                  113    kõik liigid
Koivusaaren matalikko 323   kõik liigid
Taivallampi                  313   kõik liigid  st 1
Mustalampi                  313   kõik liigid
Pitkälampi                   313   kõik liigid

1. s-ctrl 67
2. Marko (A) BoB 63
3. Kaisa BoB 54
4. Priit BoB 50
5. ISAENN X-Factor 40
6. aramis rum(A) X-Factor 40
7. Uudo (A) BoB 34
8. jyrka2 X-Factor 33
9. Koogu (C) BoB 32
10. Arx7 (C) X-Factor 29
11. Meelis BoB 19
12. Perx Est 11
13. winston 7
14.Roy 3
15.anneli 2
16.omel X-Factor 1
17.ahvenn(est ) 0
18.janis est 0
19.Zigmund 0
20.woozh (EST) 0

Tagasi üles Go down

Turniir 29.11

Postitamine  MarkoX on Laup Nov 29, 2014 5:55 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00

Haukilahti        313 kõik liigid
Saarijärvi        113 kõik liigid  st 1
Savilahti          313 kõik liigid
Kuikansalmi     313 kõik liigid
Jormuanlahti    213 kõik liigid st 2
Siika-valkeinen 313 kõik liigid

1. Marko (A) BoB 53
2. Kaisa BoB 47
3. Arx7 (C) X-Factor 40
4. Kalanaiseke BoB 39
5. Koogu (C) BoB 33
6. kalakala 33
7. Choppy 33
8. Uudo (A) BoB 31
9. Meelis BoB 31
10. Kalvi BoB 28
11. Valts BoB 26
12. aramis rum(A) X-Factor 24
13. ISAENN X-Factor 21
14. jyrka2 X-Factor 20
15. omel X-Factor 12
16. winston 12
17. janis est 8
18. minaisegi (EST) 1
19.Zlavaboogu 0


Viimati muutis seda MarkoX (Laup Nov 29, 2014 10:49 pm). Kokku muudetud 1 kord

Tagasi üles Go down

Turniir 30.11

Postitamine  MarkoX on Püh Nov 30, 2014 3:29 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00

Korpipuro                 313 normal
Lahnalammet           213 kõik liigid
Lehmilampi              113 kõik liigid
Vuontele                  213 kõik liigid st 2
Kuopionlahti             313 kõik liigid
Venetjoen tekojärvi   113 kõik liigid


1. Kaisa BoB 52
2. ihis X-Factor 51
3. Marko (A) BoB 47
4. Koogu (C) BoB 35
5. Kalanaiseke BoB 33
6. Kalvi BoB 30
7. aramis rum(A) X-Factor 30
8. stall X-Factor 28
9. ISAENN X-Factor 27
10. Antti BoB 27
11. Uudo (A) BoB 26
12. Arx7 (C) X-Factor 25
13. omel X-Factor 22
14. Valts BoB 20
15. Silver BoB 13
16. TALTER X-Factor 10
17. Jyri BoB 7
18. jyrka2 X-Factor 5
19. Reiko 3
20. Meelis BoB 2
21. nepali X-Factor 0
22. Smatok 0
23. kristina 0
24. kalakala 0
25. janis est 0
26. Winston 0


Tagasi üles Go down

Turniir 5.12

Postitamine  MarkoX on Reede Dets 05, 2014 3:25 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00 IP=

Iso-Söimi     113 normal
Pohjalampi   313 kõik liigid
Metsälampi   313 kõik liigid
Rautupuro    113 normal
Meri             313 kõik liigid
Kivijoki         313 kõik liigid st 2

1. Marko (A) BoB 60
2. Uudo (A) BoB 58
3. Meelis BoB 50
4. Jyri BoB 45
5. Koogu (C) BoB 36
6. Kalvi BoB 34
7. Kaisa BoB 33
8. Priit BoB 30
9. Kaivo 30
10. Kalanaiseke BoB 22
11. Arx7 (C) X-Factor 19
12. aramis rum(A) X-Factor 17
13. Valts BoB 15
14. Choppy 10
15. tarz 9
16. Smatok (EST) 7
17. S.o.S (est) 7
18. janis est 5
19. Mazola 4
20. tainasai (est) 1
21. anneli 1
22. Kaido 0
23. jyrka2 X-Factor 0
24. Perx est 0
25. winston 0
26. ahvenn(est) 0

Tagasi üles Go down

Turniir 6.12

Postitamine  MarkoX on Laup Dets 06, 2014 3:25 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00


Mäntylahti                   313 kõik liigid
Haukilahti                    243 ainult luts
Linlonlahti                   313 kõik liigid
Särkijärvi                    313  ainult nurg
Koivusaaren matalikko 213 kõik liigid
Mustalampi                  113 normal

1. Marko (A) BoB 64
2. Meelis BoB 49
3. Kaisa BoB 45
4. Kalanaiseke BoB 43
5. Priit BoB 40
6. Kalvi BoB 38
7. Antti BoB 37
8. jyrka2 X-Factor 29
9. Koogu (C) BoB 28
10. TALTER X-factor 27
11. ISAENN X-Factor 18
12. Hormann 18
13. Valts BoB 17
14. kalakala 13
15. Viidikas EST 11
16. tarz 8
17. Reiko 3
18. Arx7 (C) X-Factor 3
19. Rauno(EST) 1
20. Timppa BoB 0
21. Smatok (EST) 0
22. Risto 0
23. Kaivo 0
24. Kaido 0
25. Imm X-Factor 0
26.tsingis-khaan(mng) 0

Tagasi üles Go down

Turniir 7.12

Postitamine  MarkoX on Püh Dets 07, 2014 4:08 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00

Jormualahti        313 kõik liigid  st 2
Savilahti             313 enim liike
Vuolasniva         313 normal
Saarijärvi           243 ainult luts st 2
Kolmisoppi         113 kõik liigid
Kuopionlahti       313 enim liike


1. Uudo (A) BoB 59
2. Marko (A) BoB 58
3. Priit BoB 50
4. Jyri BoB 38
5. Koogu (C) BoB 32
6. Kalvi BoB 31
7. aramis rum(A) X-Factor 31
8. Meelis BoB 30
9. Kaisa BoB 30
10. Antti BoB 30
11. Arx7 (C) X-Factor 25
12. Silver BoB 23
13. tarz 19
14. Valts BoB 18
15. Smatok (EST) 16
16. jyrka2 X-Factor 12
17. kalakala 8
18. Kaivo 7
19. Perx Est 7
20. Timppa BoB 5
21. TALTER [X-factor] 5
22. Kalanaiseke BoB 5
23. kristina 4
24. Kalamiis(EST) 3
25. janis est 3
26. Reiko 2
27. Rauno(EST) 2
28. winston 0
29. Mr.Black 0

Tagasi üles Go down

Turniir 21.12

Postitamine  MarkoX on Püh Dets 21, 2014 4:32 pm

Täna turna!
6 x 30 min

Algus 19.00 IP

Vuontele            313 kõik liigid st 2
Mäntylahti          313 kõik liigid
Iso-Söimi           113 normal
Haukilahti          313 kõik liigid
Siika-valkeinen   313 kõik liigid
Linlonlahti          313 kõik liigid

 1. ISAENN X-Factor 60
 2. Marko (A) BoB 46
 3. Meelis BoB         45
 4. Kaisa BoB         44
 5. Kalvi BoB         41
 6. aramis rum(A) X-Factor 36
 7. Antti BoB         36
 8. Silver BoB         23
 9. Timppa BoB 22
10. Kalanaiseke BoB 21
11. Jyri BoB         21
12. Arx7 (C) X-Factor 17
13. Valts BoB         16
14. omel X-Factor 16
15. joore X-Factor 13
16. Koogu (C) BoB 12
17. jyrka2 X-Factor  9
18. Yes          7
19. Maarjo {Estonia}   5
20. Rauno(EST)  2
21. holger  0
22.vulkin                    0
23.ens29(est)             0
24. Reiko  0

Tagasi üles Go down

Re: Propilkki 2 2014

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele